
God in Nederland 1966-2024
Elke tien jaar vindt onderzoek plaats naar de staat van de christelijke godsdienst in Nederland. Recent werd het onderzoek weer uitgevoerd. In veel dagbladen worden al bijdragen gepubliceerd over eerste onderzoeksresultaten, met onder andere een verdere ontkerkelijking, de stabiliteit van orthodoxe kerken én een positievere waardering van religie onder jongeren.
Het onderzoek en het boek God in Nederland 1966-2024 worden op 25 april gepresenteerd bij de VU in Amsterdam. Het programma duurt van 9.30 tot 12.30 uur. Het programma vind je op de webpagina God in Nederland 1966-2024 waar je je ook kunt aanmelden voor de gratis bijeenkomst.
Het KRO-NCRV programma Kruispunt blikte vooruit op de uitkomsten van het onderzoek met een speciale aflevering met gesprekken met onderzoekers.